Bez kategorii

Jaka jest różnica pomiędzy masażem tajskim a masażem szwedzkim? Różnią się pod wieloma względami, na przykład stosowanymi technikami, filozofią, zastosowaniem olejku, sposobem ubierania się klientów i korzyściami. Znajomość różnic pomiędzy masażem tajskim a masażem szwedzkim jest niezbędna do podjęcia decyzji, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.

W tym artykule wymieniliśmy wszystkie kluczowe różnice, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Różnice między masażem tajskim a masażem szwedzkim: podsumowanie

Strój: Masaż szwedzki, masaż tajski dla dwojga Warszawa wykorzystuje olejki eteryczne lub balsamy; w związku z tym klienci są rozebrani i przykryci ręcznikiem, leżąc twarzą w dół na stole do masażu. Do masażu tajskiego nie trzeba się rozbierać, ponieważ stosowane olejki nie są olejkami eterycznymi i często się ich nie stosuje. Możesz nosić luźne, wygodne ubranie, które pozwala na swobodne poruszanie się.

Techniki: Masaż tajski, masaż tajski dla dwojga Warszawa wywiera nacisk na punkty akupunkturowe w celu rozciągnięcia i rozluźnienia mięśni. Masaż szwedzki, zwany także „masażem miękkim”, wykorzystuje głównie techniki obejmujące głaskanie i rozcieranie. Zamiast używać tylko dłoni, pięści, przedramion i łokci – standardowych narzędzi szwedzkiej masażystki – tajska masażystka może podczas masażu używać nóg i stóp.

Masaż Szwedzki Masaż Szwedzki
Pozycje: „Leniwy masaż jogi i masaż tajski dla dwojga Warszawa” zawdzięcza swoją nazwę temu, że podczas masażu tajskiego masażystka kołysze lub rozciąga klientów w różnych pozycjach. Podczas masażu szwedzkiego klient zazwyczaj leży na stole do masażu na brzuchu. Zapisz się na masaże tajskie dla dwojga Warszawa!

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami