Bez kategorii

Krzywa uczenia się w przypadku obu sportów ekstremalnych nie jest taka sama – szkoła windsurfingu o tym wie. Windsurfing jest znacznie łatwiejszy do nauczenia i wymaga jedynie solidnych instrukcji oraz około dwóch do trzech godzin na płaskiej wodzie i około czterech do pięciu godzin na falach. To w zupełności wystarczy, aby każdy mógł zacząć samodzielnie pływać tam i z powrotem.

Kitesurfing jakiego uczy szkoła windsurfingu jest inny; przede wszystkim trzeba nauczyć się radzić sobie z latawcem, a nad morzem może to zająć kilka godzin. Następnie będziesz musiał przejść przez wodę, zanim spróbujesz dostać się na deskę. Może to zająć do dziewięciu godzin, wystarczy nauczyć się podstaw.

A teraz zabawna część: po tym, jak kitesurfer spędzi około dwudziestu godzin na nauce lin, będzie jechał z dużą prędkością i używał technik, które pozostaną aktualne przez kilka następnych miesięcy lub lat. Dzięki kitesurfingowi w mgnieniu oka staniesz się mistrzem darkslide! Szkoła windsurfingu ma w ofercie wiele kursów – zapraszamy do naszej szkoły SurfBrother!

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami