Bez kategorii

Z praktycznego punktu widzenia podstawowa różnica między notariuszami a prawnikami dotyczy porad prawnych i usług, jakie mogą świadczyć. Prawnicy mogą pomagać klientom we wszystkich rodzajach spraw prawnych. Obejmuje to nieruchomości, transakcje korporacyjne, prawo rodzinne, zatrudnienie, planowanie majątku, zarządzanie majątkiem i prawo karne. Notariusze Wrocław zapraszają!

Chociaż zarówno Notariusze Wrocław, jak i prawnicy zajmują się kwestiami prawnymi, notariusze nie reprezentują klientów w sądzie i nie angażują się w spory sądowe. Ich praca ogranicza się do spraw niespornych, w których wszystkie zaangażowane strony osiągnęły już porozumienie. Notariusze mogą świadczyć usługi prawne związane z testamentami, oświadczeniami pod przysięgą, transakcjami dotyczącymi nieruchomości, składaniem przysięgi i innymi niesprzeciwionymi kwestiami prawnymi.

Podejmując decyzję o zatrudnieniu ludzi takich jak Notariusze Wrocław lub prawnika do pomocy w zakresie swoich potrzeb prawnych, ważne jest, aby wziąć pod uwagę zakres swoich potrzeb prawnych.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami