Bez kategorii

Kupno domu wakacyjnego na kaszubach z noclegami nad jeziorem staje się coraz bardziej popularne. Oczekuje się, że trendy takie jak elastyczna praca i wakacje na brytyjskiej ziemi utrzymają się po pandemii, zwiększając atrakcyjność posiadania dziury w środku. Nieruchomość może być również wynajmowana w celu uzyskania dodatkowego dochodu w okresach, w których z niej nie korzystasz.

Dyrektor naczelny brokera kredytów hipotecznych mówi: „Nastąpił boom na kupowanie domów wakacyjnych takich jak kaszuby noclegi nad jeziorem. Może to być przydatne źródło dodatkowego dochodu, o ile dokładnie przeprowadzisz badania i upewnisz się, że znasz wszystkie obowiązki związane z zakupem drugiej nieruchomości w której ma odbywać się kaszuby noclegi nad jeziorem.

Ale jeśli chodzi o zakup domku letniskowego na kaszubach, zwłaszcza jeśli chcesz go wykorzystać do generowania dochodu, proces jest bardziej skomplikowany niż zakup domu kaszuby noclegi nad jeziorem (otwiera w nowej karcie) jako głównego miejsca zamieszkania.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami