Bez kategorii

Jeśli straciłeś część lub całość włosów, być może zastanawiasz się nad peruką podczas wdrażania strategii wzrostu, które pomogą Twoim pasmom szybciej powrócić. Albo, hej, może po prostu chcesz przetestować nowy jesienny kolor włosów bez farbowania włosów, albo wypróbowujesz ołtarzowe ego. Tak czy inaczej, istnieją tysiące opcji.

Trudna część? Peruki różnią się dziko zarówno pod względem jakości, jak i ceny, co sprawia, że wyszukiwanie jest raczej zniechęcające dla niewtajemniczonych. Dodaj słowa takie jak monofilament, koronkowy przód, klej i ręcznie wiązane do miksu, a ktoś, kto nie wie zbyt wiele o perukach, może po prostu, no cóż, perukować.

Aby wyjaśnić ten proces jak powstaje peruka naturalna i pomóc Ci znaleźć najbardziej naturalnie wyglądającą perukę, poprosiliśmy stylistów, aby opisali to wszystko dla nas. Oto, co powiedzieli.

Aby uzyskać najbardziej naturalnie wyglądającą perukę, wybierz perukę wykonaną z ludzkich włosów.
Istnieją dwa rodzaje peruk: peruka naturalna z ludzkich włosów i syntetyczne. Jak można się domyślić, ludzkie włosy zapewniają najbardziej naturalny wygląd, mówi Fae Norris, stylistka fryzur w Rock Paper Salon. Ponieważ jest prawdziwy, opada i kołysze się tak samo jak naturalne włosy. Co więcej, można je stylizować — suszyć suszarką, kręcić lub prasować — jak zwykle.

Mimo to istnieją różne rodzaje ludzkich włosów – w tym peruka naturalna. Europejski, który jest nieco drobniejszy, jest najbardziej poszukiwany i najdroższy. Indyjski, który jest bardziej miękki i ma większą teksturę, jest również bardzo popularny, ale nieco tańszy. A chińskie włosy, które wydają się być grube i proste, są najtańsze i najbardziej rozpowszechnione! Peruka naturalna dostępna w sklepie Rokoko!

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami