Bez kategorii

W rzeczywistości, jeśli masz kapitał – a samochód jest wart więcej niż pozostałe saldo finansowe – możesz wpłacić tę dodatkową kwotę na poczet depozytu na następny samochód, zmniejszając miesięczne płatności z tytułu nowej umowy finansowej. Poniżej przedstawiliśmy najważniejsze opcje, w zależności od tego, co chcesz zrobić dalej, a następnie bardziej szczegółowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania jeśli chodzi o skup samochodów Legionowo.

Chcę zatrzymać samochód? Skup samochodów Legionowo nie będzie zadowolony! Będziesz musiał zapłacić dodatkową kwotę ryczałtową, zwaną opcjonalną opłatą końcową, która została uzgodniona na początku okresu. Często stanowi to od jednej trzeciej do połowy wartości samochodu na początku umowy, w zależności od modelu i długości umowy. To może być refinansowane.
Chcę inny samochód PCP daje możliwość zwrotu samochodu pożyczkodawcy na koniec okresu. Zostanie on sprawdzony i odebrany, a Ty prawdopodobnie zostaniesz obciążony kosztami przez skup samochodów Legionowo za wszelkie uszkodzenia wykraczające poza normalne zużycie oraz za przekroczenie ustalonego limitu kilometrów. Istnieje również możliwość wymiany samochodu na nowy u wielu sprzedawców detalicznych. Jeśli sprzedawca i skup samochodów w Legionowie uzna, że ​​samochód jest wart więcej niż opcjonalna płatność końcowa, pojawi się nadwyżka, którą możesz wpłacić na poczet kaucji za następny samochód, zmniejszając przyszłe miesięczne płatności.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami