Bez kategorii

Czy potrzebujesz skarbca, aby zakopać urny drewniane? Krypta grobowa to bardzo wytrzymały pojemnik, w którym znajdują się szczątki. Jego celem jest obudowanie i ochrona trumny lub urny oraz zapobieganie zapadaniu się ziemi w godzinach nadliczbowych. Niektóre cmentarze wymagają użycia skarbca podczas zakopywania urny z drewna.

Ogólnie rzecz biorąc, sklepienie jest wykonane z betonu, ale bardziej opłacalne opcje, takie jak plastikowe sklepienia, pełnią tę samą funkcję. Czy prochy można pochować w domu? Tak, prochy ukochanej osoby można pochować na terenie prywatnym lub publicznym, w tym w ogrodzie z tyłu lub przed domem. Urny drewniane to wspaniały sposób na trzymanie ich blisko rodziny. Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz sprzedać swój dom, nowi właściciele mogą nie pozwolić ci odwiedzić miejsca pochówku, a ekshumacja urny może być czymś, co musisz rozważyć.

Czy istnieją przepisy dotyczące zakopywania skremowanych szczątków? Istnieją przepisy regulujące pochówki, ale ogólnie zgadza się, że jest to legalne. Jednak najlepiej byłoby dokładnie sprawdzić lokalne przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego w Twojej gminie przed zakopaniem ukochanej osoby w urny drewniane.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami