Bez kategorii

Jakość jaką mają listwy kablowe producent zależy od wielu czynników otoczenia. Częściowo najczęściej stosowanym materiałem jest Poliamid 66 (PA66) higroskopijny, co oznacza, że ​​wchłania i oddaje wodę. To z kolei oznacza, że ​​opaska kablowa jest różnie elastyczna przy różnej zawartości wody. Aby zawsze mieć jak najlepsze listwy kablowe producent, ważne jest, aby przechowywać je w odpowiedni sposób. Szczególnie ważne jest, aby nie zostawiać otwartej torby na długi czas bez użycia pasków. Istnieje wtedy ryzyko, że woda zniknie z opasek kablowych i mogą one być postrzegane jako bardziej nieelastyczne.

Jest to szczególnie ważne w zimnych porach roku. Odporność na korozję i chemikalia oznacza, że ​​osłona kabla z PVC minimalizuje zużycie, jednocześnie chroniąc przed ścieraniem. Jego elastyczność sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w niewygodnych przestrzeniach, w których można go dopasować do siebie.

Co to jest rozciągliwy oplot kablowy? Nasz pleciony, rozciągliwy oplot kablowy na listwy kablowe producent jest wykonany z elastycznego PET, co jest korzystne w ochronie drutu przed wysoką temperaturą. Rękaw ma zakres temperatur pracy ¯50°C – +150°C i jest dostępny tylko w kolorze czarnym. Możliwość rozbudowy tego typu okablowania sprawia, że ​​idealnie nadaje się do zautomatyzowanych urządzeń i obrabiarek oraz jako tuleja do zarządzania kablami podczas łączenia kabli i wiązek przewodów. Oprócz zastosowań przemysłowych, takich jak elektronika, pleciony, rozszerzalny rękaw kablowy jest również używany w gospodarstwie domowym do porządkowania kabli w telewizorach, systemach rozrywki domowej i komputerach.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami