Bez kategorii

Zarówno garaże, jak i wiaty drewniane Lubuskie są dostępne w różnych kolorach, stylach i materiałach, aby dopasować się do reszty nieruchomości lub gustu kupującego. Garaże wykonane z cegły lub betonu podobnego do konstrukcji domu wydają się bardziej przypominać przedłużenie domu niż zadaszenie wykonane z różnych materiałów, takich jak metal lub drewno. Jednak wiata może również pasować do domu poprzez zadaszenie, z opcjami takimi jak dach płaski, dwuspadowy i holenderski dwuspadowy do wyboru.

Materiały dachowe, takie jak stal, mają szeroką gamę opcji kolorystycznych, które jeszcze bardziej ułatwiają ich idealne dopasowanie.

Główna praktyczna różnica między wiatą garażową w lubuskiem a garażem polega na tym, że wiata jest częściowo lub całkowicie otwarta po bokach, podczas gdy garaż jest zamknięty. Tak więc, chociaż wiata nadal pomaga chronić pojazdy przed słońcem, deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi, nie można jej porównać do ochrony garażu. Solidny garaż z zamkniętymi drzwiami garażowymi jest również bezpieczniejszy, a otwarta wiata garażowa nie stanowi barier dla złodziei poza własnymi systemami antykradzieżowymi samochodu. Jeśli obawiasz się możliwości kradzieży samochodu, garaż zapewni Ci więcej spokoju niż wiaty drewniane Lubuskie, jeśli możesz sobie pozwolić na wyższą cenę. Wiaty drewniane Lubuskie są znacznie tańsze.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami