Bez kategorii

Niektórzy goście lubią chodzić do domu wakacyjnego i przeglądać fizyczny folder z informacjami dla gości – dlatego jeśli wynajmujesz noclegi w Jastrzębiej Górze koniecznie takie przygotuj. Jednak drukowane foldery z informacjami o gościach szybko tracą na aktualności, często stają się niechlujne, a strony często giną. Stworzenie instrukcji dla gości Microsoft Word jest tanim i skutecznym rozwiązaniem. Można go zostawić w wypożyczalni w łatwo dostępnym miejscu, takim jak blat kuchenny dla przybywających gości. Wyślij też kopię e-maila, gdy tylko zarezerwują i wyślemy je ponownie 24 godziny przed zameldowaniem, aby wszystko było w ich umyśle i świeże. Po prostu dodaj swoje zdjęcia i tekst w odpowiednich miejscach. Kilka bezpłatnych i płatnych produktów zostało opracowanych specjalnie z myślą o stworzeniu cyfrowej książki powitalnej, z którą goście mogą wchodzić w interakcje i którą można aktualizować zdalnie. Dostępna jest także pomoc w konfiguracji wszystkiego. Goście mogą udostępniać cyfrową książkę powitalną innym osobom w swojej grupie i uzyskiwać do niej dostęp podczas nieobecności. Jeśli wolą nosić ze sobą starą, staroświecką wersję papierową, mogą również wydrukować wersję PDF. Więc jakie jest najlepsze rozwiązanie – papier kontra cyfrowy? Cyfrowe – z opcją wydruku papierowego.

Jak zachęcić gości do przeczytania książki informacyjnej, która znajduje się w pokojach w których możesz wynająć nocleg w Jastrzębiej Górze. Większość gości wynajmujących noclegi w Jastrzębiej Górze przeczyta twoje informacje. Niektórzy przeczytają każde słowo, ale większość przejrzy to, co jest w danym momencie istotne. Są jednak tacy goście, którzy nigdy nie przeczytają instrukcji obsługi Twojego domu. To ci, którzy zostawiają negatywne recenzje, których można by uniknąć, gdyby po prostu przeczytali dostarczony podręcznik.

Jak więc zachęcić gości do przeczytania informacji powitalnych? Musisz sprawić, by był wciągający i kusił obietnicą przydatnych informacji, które przyniosą im korzyść. Na przykład, jak zdobyć bilety ze zniżką lub jak znaleźć tajne bezpłatne miejsce parkingowe w pobliżu miasta. Postaraj się wprowadzić trochę osobowości, nawet odrobinę humoru, z wyraźnymi nagłówkami dla skimmerów. Dołącz zdjęcia lub prosty film ze smartfona, aby pokazać, jak działają przedmioty, np. wanna z hydromasażem, tak aby goście wynajmujący noclegi w Jastrzębiej Górze czuli się zaopiekowani.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami