Bez kategorii

Lakier na paznokcie pomorskie można nakładać szybko i nie wymaga on tak dużych umiejętności i precyzji, jak inne rodzaje manicure. Zamiast lakieru kolor pochodzi z pigmentowanego proszku. Pomiędzy lakierami bazowymi na paznokcie pomorskie a uszczelniaczem zanurzamy paznokcie w małym słoju wybranego koloru. Proszek przyklei się tylko do szczeliwa, więc pozostawia mniej miejsca na brudne skórki. Jest również bardziej elastyczny niż inne rozszerzenia, więc możesz poczuć się bardziej komfortowo lub bardziej podatny na uszkodzenia, jeśli nie jesteś delikatny.

Jak zadbać o dłonie i paznokcie pomorskie?
Manicure parafinowy polega na zanurzeniu dłoni w wosku parafinowym – bezbarwnym, bezwonnym wosku pochodzącym z wosku pszczelego i ropy naftowej – i umieszczeniu ich w plastikowych rękawiczkach i zawinięcia w gorący ręcznik. Gdy parafina stwardnieje wokół dłoni, otwiera pory, uwalniając brud i toksyny, jednocześnie usuwając martwe komórki skóry. Często jest mieszany z olejkami eterycznymi, takimi jak lawenda, drzewo herbaciane, mięta pieprzowa lub aloes, aby podwoić korzyści w tym procesie i nadać mu kojący zapach. Po schłodzeniu substancji technik zdejmie ją i zastosuje standardowy manicure. Manikiury parafinowe doskonale nadają się do leczenia suchych i popękanych dłoni, dzięki czemu stają się jedwabiste i gładkie.

Wykonuj ten zabieg na dłonie i paznokcie pomorskie zwłaszcza jeśli stosujesz hybrydowy lakier do paznokci, który jest utwardzany poprzez ekspozycję na naturalne światło słoneczne. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi lakier do paznokci jest odpowiednio utwardzony i odporny na zarysowania, może być używany przez dłuższy czas i ma niesamowity połysk hybrydowy.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami