Bez kategorii

Obecnie większość produkowanych samochodów wyposażona jest w centralny zamek. Te systemy elektryczne umożliwiają kierowcy zdalne blokowanie i odblokowywanie drzwi oraz bagażnika pojazdu. W większości samochodów centralnym zamkiem można sterować z wnętrza samochodu, zwykle za pomocą przycisku znajdującego się w drzwiach kierowcy lub za pomocą breloka – kiedy się tak nie dzieje następuje naprawa pilotów samochodowych Gdańsk.

Z biegiem czasu pojawiły się dwa główne typy zamków centralnych pod względem funkcjonalności, a mianowicie: podczerwień i fale radiowe. Obecnie najczęściej stosuje się centralny zamek za pomocą fal radiowych. Kluczyk jako nadajnik wysyła zakodowany sygnał do odbiorników w Twoim samochodzie za pomocą fal radiowych.

Ten zakodowany sygnał jest porównywany z własnym kodem, aby zapewnić dopasowanie, które odblokuje lub zablokuje centralny zamek pojazdu. Co zrobić, gdy centralny zamek Twojego samochodu nie działa? Potrzebna jest naprawa pilotów samochodowych Gdańsk! Wybór elektrycznych przełączników kołyskowych steruje centralnym zamkiem Twojego pojazdu. Zamki do drzwi samochodu nadal można uruchamiać ręcznie (tradycyjnym kluczem w metodzie zamka), ale obecnie do aktywacji przełączników coraz częściej używa się breloka elektronicznego, znanego również jako centralny zamek. Łatwiej, szybciej i lepiej dla wszystkich zaangażowanych: kierowców i pasażerów dla których ważna jest naprawa pilotów samochodowych Gdańsk.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami