Bez kategorii

Jeśli mam problemy z nowo wyciętym kluczem, co powinienem zrobić? Wszystkie klucze które przeszły dorabianie kluczy są gwarantowane, włóż je z powrotem do najbliższego Timpsona, gdzie z przyjemnością wytniemy Ci zamiennik.

Czy robisz zabawne/kolorowe klawisze? Tak, we wszystkich naszych sklepach oferujemy ich szeroką gamę. Czy wycinasz specjalne kluczyki za pomocą guzików? Tak, mamy wiele specjalistycznych oddziałów samochodowych i ślusarzy, którzy mogą zaoferować Ci tę usługę. Czy wymieniasz baterie w kluczykach samochodowych? Tak, wszystkie oddziały firmy Kluczyk mogą wymienić baterię kluczyka samochodowego podczas oczekiwania. Oferujemy dożywotnią gwarancję. Mój kluczyk się rozpadł; czy możesz to naprawić? Wszystkie oddziały firmy ślusarskiej Kluczyk odpowiedzialnej za dorabianie kluczy mają możliwość wymiany kluczy samochodowych, naprawy typowych usterek kluczyków we wszystkich naszych oddziałach. Większość marek i modeli jest przechowywana w magazynie, więc można je naprawić na poczekaniu.

Przyciski na pilocie mojego samochodu już nie działają. Czy możesz je naprawić lub wykonać dorabianie kluczy?
W większości przypadków tak, zajrzyj do lokalnego oddziału, a nasi koledzy doradzą i dorobią klucze, czy do pilota można zamontować nowe przyciski. Można to zrobić na poczekaniu.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami