Bez kategorii

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem branży zabawkarskiej każdego dnia w roku. Zgodnie z prawem wszystkie zabawki sprzedawane w Gdyni, bez względu na to, gdzie są produkowane, muszą spełniać ponad 100 rygorystycznych amerykańskich norm bezpieczeństwa i wymagań, które mają zapewnić bezpieczeństwo bawiących się dzieci.

Zgodność produktu takiego jak hurt zabawki musi zostać zweryfikowana przez zewnętrzne laboratorium badawcze przed umieszczeniem zabawek na półkach sklepowych. Aby nadążyć za innowacjami w zabawkach, eksperci z branży nieustannie współpracują z ekspertami medycznymi, grupami konsumentów i urzędnikami państwowymi, aby jeszcze bardziej wzmocnić rygorystyczne procedury projektowania, produkcji, testowania i kontroli, które zapewniają bezpieczeństwo zabawek. Firmy produkujące hurt zabawki i sprzedawcy detaliczni ściśle współpracują z rządem, aby zapewnić, że każda zabawka, która nie spełnia tych surowych norm krajowych, zostanie natychmiast usunięta ze strumienia handlu i zabezpieczona przed dziećmi. Małe dzieci muszą mieć solidne hurt zabawki, którymi można rzucać, żuć i ciągnąć bez rozpadania się. Poczuj zabawkę, zanim ją kupisz.

Upewnij się, że małe elementy są dobrze zamocowane. Grzechotki i gryzaki dla niemowląt nie mogą mieć małych elementów, które mogłyby odpaść i zablokować drogi oddechowe. Aby zapobiec zadławieniu, piłki i inne okrągłe zabawki z hurtowni muszą mieć średnicę co najmniej pięciu centymetrów, czyli większe niż piłka golfowa.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami