Bez kategorii

Kiedy zostajesz matką, cały twój świat wywraca się do góry nogami. Zmienia prawie wszystko, choć niekoniecznie twój styl ubioru. Bycie mamą nie oznacza, że ​​musisz zacząć nosić niechlujne spodnie dresowe, sukienki do karmienia i luźne t-shirty. Możesz się ubrać wygodnie i ładnie, a jednocześnie praktycznie!

Wybierz odpowiedni strój do karmienia, a już nigdy nie poczujesz się niepiękna! Oto największe zalety jakie dają sukienki do karmienia:

– Dyskrecja i prywatność:
Karmienie piersią jest łatwe, gdy jesteś w domu. Możesz nawet być przez cały czas całkowicie nagi i nikt by się tym nie przejmował. Ale jeśli chcesz karmić w miejscach publicznych, odpowiednie ubranie może się przydać. Odzież do karmienia, w tym sukienki do karmienia, została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak największą prywatność i dyskrecję podczas karmienia piersią. Oznacza to, że nie będziesz musiała być prawie naga, aby móc karmić dziecko piersią. Ubrania do karmienia są produkowane tak, aby zapewnić łatwy dostęp do piersi poprzez rozpięcie suwaka lub guzików, zwykle przykrytych warstwą materiału, a zatem ukrytych przed wzrokiem. Ta funkcja sprawia, że ​​odzież do karmienia jest tak wyjątkowa i wyjątkowa.

Jeden szybki ruch i hurra, możesz nakarmić swoje dziecko mając na sobie sukienkę do karmienia dziecka. Zawsze możesz okryć siebie i dziecko pieluchą lub chustą dla dodatkowej prywatności.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami