Bez kategorii

Bambus należy do rodziny traw. Może urosnąć do pełnego rozmiaru w ciągu trzech do czterech miesięcy. Czy możesz sobie wyobrazić posiadanie dziecka, a potem 3-4 miesiące później mieszka ono w Twojej piwnicy jako dorosła osoba?!

Bambus na pieluszki hurt rośnie tak szybko, że jeśli miałeś taką skłonność, możesz zobaczyć, jak rośnie i rośnie w ciągu godziny. To sprawia, że ​​bambus jest super zrównoważony – to szalona regeneracja! Aby bambus mógł się rozwijać, nie są potrzebne paskudne pestycydy i chemikalia. Bambus rośnie w kępach, więc potrzeba mniej miejsca między roślinami, aby mogły się rozwijać i rozwijać. Bambus rozwija się w prawie każdym klimacie i wymaga bardzo mało wody ze względu na jego zdolność do wchłaniania i przechowywania przez długi czas.

Cała roślina przydaje się do tworzenia wszelkiego rodzaju produktów, z których korzystamy na co dzień – idealnie nadaje się na ubrania czy pieluszki hurt. Wszechstronność i wytrzymałość bambusa sprawiają, że idealnie nadaje się do ekologicznej budowy domów i podłóg, aż po sztućce i szczoteczki do zębów. Jest tak mocny i trwały, że produkty te mogą być używane wielokrotnie bez obaw o pogorszenie stanu, dlatego z tego włókna często wytwarzane są wielokrotnego użycia pieluszki hurt.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami