Bez kategorii

Programiści front-end kodują rzeczywistą witrynę za pomocą CSS, HTML, JavaScript i innych języków, a także systemów zarządzania treścią (CMS), takich jak WordPress. Programowanie front-end, znane również jako programowanie po stronie klienta, w dużej mierze polega na kodowaniu i programowaniu wizualnych elementów strony internetowej, które użytkownicy zobaczą. W związku z tym istnieje spora część nakładania się i współpracy między programistami front-end i projektantami strony www Gdynia.

Programiści back-end kodują bazę danych i serwer przy użyciu zaawansowanych języków programowania, takich jak PHP, C#, Java, Ruby i SQL, a także NodeJS i innych frameworków po stronie serwera. Back-end development, znany również jako server-side development, obejmuje głównie aspekty działania witryny „za kulisami”, których odwiedzający nie widzą z poziomu front-endu.

Wreszcie, programiści strony www Gdynia z pełnym stosem kodują zarówno front, jak i tył strony internetowej. Mają solidną wiedzę na temat tego, jak te części współpracują i funkcjonują razem. Oprócz kodowania strony www Gdynia przy użyciu CSS, HTML i JavaScript, pełnowymiarowi programiści konfigurują i konfigurują również serwery, kodują interfejsy programowania aplikacji (API), bazy danych zapytań i nie tylko. Masz w planie nowy biznes i potrzeba Ci strony www? Skontaktuj się z firmą Studio H, Gdynia, pomorskie!

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami