Bez kategorii

Oględziny to tylko jedna część testu powypadkowego jaką przeprowadza Warszawa skup aut, samochodów. Druga część to jazda próbna. Należy przy tym zwracać uwagę na zachowanie kierownicy. Jeśli zdejmiesz ręce z kierownicy na prostym odcinku drogi, powinna ona przez chwilę jechać prosto.

Jeśli pojazd jedzie w jednym lub drugim kierunku, powinieneś zapytać sprzedawcę, dlaczego tak jest. To, jak łatwo zamykają się drzwi samochodu, jest również sposobem na sprawdzenie. Powinien zamknąć się bez większego hałasu i wysiłku. Jeśli tak się nie stanie, może to wskazywać na wypadek, ponieważ drzwi uległy wypaczeniu lub zostały wymienione po pileup.

Prowadzisz Warszawa skup aut, samochodów? Pamiętaj, że zanim odkupisz pojazd warto zajrzeć do komory silnika pojazdu. Jeśli widoczne są tu ślady spawów lub zgnieceń, może to być wynikiem kolizji. Podobnie, choć może się to wydawać trywialne, sugeruje się podniesienie dywanika w bagażniku i sprawdzenie podłogi pod kątem spawów i plam rdzy. Podczas oględzin samochodu przez Warszawa skup aut, samochodów dobrze jest z pewną pomocą zbadać pojazd zgodnie z zasadą „drugiej pary oczu”. Wykwalifikowani sprzedawcy z Warszawy (Mokotów, Bemowo, woj. mazowieckie) często dużo rozmawiają podczas inspekcji i sprawiają, że wszystko wydaje się nieszkodliwe, co może rozpraszać.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami