Bez kategorii

Nadeszło lato i większość z nas spędza wakacje rezerwując noclegi Kopalino. Wielu z nas wyruszy do mekek turystycznych w całym kraju, gdzie na tydzień lub dwa zapuszczą korzenie. Problem w tym, że nasze słoneczne zaległości o tej porze roku mogą skutkować podjęciem złych decyzji inwestycyjnych – jak kupno domu wakacyjnego w którym także wynająć miejsce na noclegi Kopalino.

Jednym z największych problemów związanych z nieruchomościami na wynajem wakacyjny jest to, że wyczerpują one przepływy pieniężne szybciej niż nadchodzi i odchodzi okres wakacyjny. Chodzi mi o to, że jeśli spojrzysz na większość zakupów, przepływ gotówki jest „ubrany”, aby wyglądał jak najlepiej. Dzieje się tak, ponieważ ludzie zazwyczaj wymieniają domy wakacyjne na rynku o optymalnej porze roku, aby lepiej wyglądały na papierze. Na przykład decydują się na sprzedaż latem, ponieważ przez kilka miesięcy mieli duży dochód z wynajmu, który wykorzystują do podkreślenia jego wartości jako inwestycji.

W rzeczywistości należy wziąć pod uwagę ostatnie pięć lat dochodów i wydatków, aby właściwie ocenić jego finanse. Oczywiście większość wczasowiczów rezerwujących noclegi Kopalino dobrze się bawi i prawdopodobnie nie chce myśleć o powrocie do rzeczywistości, więc zaczynają marzyć o posiadaniu domu wakacyjnego w tym miejscu. Rozumują to, ponieważ oni sami kochają ten obszar w Kopalinie, podobnie jak wielu innych ludzi rezerwujących tu noclegi.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami