Bez kategorii

Agroturystyka z pewnością nie jest przedsięwzięciem, które spodoba się każdemu rolnikowi. Jednak dla tych, których motywuje pomysł udostępnienia farmy społeczeństwu, biznes ten oferuje znaczne korzyści. Oto kilka sposobów, w jakie agroturystyka przynosi korzyści rolnikowi, społeczności i ogółowi społeczeństwa. Korzyści dla rolnika Wszystkie zalety marketingu bezpośredniego. Agroturystyka oferująca pokoje Kaszuby może przekształcić rolnika w cennika, a nie w cenobiorcę. Dodatkowy, uzupełniający strumień dochodów. Posiadanie wielu strumieni dochodu to świetny pomysł, gdy zajmujesz się rolnictwem (lub prowadzisz inną małą firmę). To daje możliwość wygenerowania dodatkowego dochodu z istniejącej bazy lądowej. Może nawet wykorzysta niewykorzystane w inny sposób talenty i umiejętności!

Agroturystyka okazała się bardzo opłacalna dla tych, którzy mają know-how. Ten wzrost dochodu może nie tylko poprawić jakość życia rodziny rolniczej, ale może również umożliwić farmie tworzenie nowych płatnych miejsc pracy dla wielu członków rodziny, w tym być może niektórych przyszłych rolników.

Czy Twój przepływ gotówki jest ograniczony przez sezon wegetacyjny i uzależniony tylko od wynajmu pokojów na Kaszubach? Dodanie agroturystyki do swojej oferty może przy odrobinie pomysłowości dać farmie możliwość opłacenia pozostałej części roku. Na przykład, samodzielne przedsiębiorstwo choinkowe przyniesie dochód w grudniu. Program wołowiny karmionej trawą, który oferuje wołowinę tylko jesienią, może latem podwoić się jako ranczo dla gości. Nowy sposób na sprzedaż starych produktów. Tłumy przyciągane do Twojej farmy jako celu turystycznego wynajmu obejmującego pokoje Kaszuby mogą być zainteresowane robieniem zakupów. W rzeczywistości uznanie i zrozumienie, które rozwinęli dzięki doświadczeniu agroturystycznemu, może zachęcić ich do wspierania twojego przedsięwzięcia i przyniesienia do domu prawdziwego jedzenia! Interakcja z klientem. Wielu agroprzedsiębiorców z Kaszub ceni sobie możliwość interakcji z bazą klientów, pielęgnowania z nimi relacji i wsłuchiwania się w ich potrzeby. Agroturystyka ze swej natury sprzyja partnerstwu rolnik-klient. Korzyści dla ogółu społeczeństwa Przezroczystość. Czy sprzedajesz prawdziwą żywność konsumentom dbającym o zdrowie? Mogą docenić szansę zobaczenia, co dzieje się na farmie w której możesz wynająć pokoje Kaszuby.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami