Bez kategorii

Do techniki rozczesywania włosów, szczególnie w przypadku peruk z ludzkimi włosami, zawsze używaj szerokiego grzebienia lub palców. Może to pomóc w zapobieganiu dalszemu zrzucaniu. Robiąc to, musisz uważać, aby nie zaczepić wątku, więc staraj się jak najbardziej być delikatnym. Ponadto w przypadku peruk falowanych lub kręconych zawsze używaj palców, aby nie zniszczyć loków, podczas gdy w przypadku peruk z prostymi ludzkimi włosami użyj miękkiej szczotki z włosia. Jeśli jednak chcesz się rozczesać, zawsze zaczynaj od końcówek swojej peruki z ludzkich włosów, zanim powoli dojdziesz do nasady.

Postaraj się, jak możesz, aby uniknąć używania suszarek do włosów na wysokiej jakości peruce z ludzkich włosów. Narażenie go na zbyt duże ciepło może go uszkodzić i możesz tego nie zauważyć, dopóki nie zostanie całkowicie zniszczony. Zamiast suszarki do włosów, susz perukę na powietrzu, a gdy chcesz wytrzeć perukę z ludzkich włosów ręcznikiem, użyj ręcznika z mikrofibry, aby pasma włosów nie zostały pociągnięte. Unikaj też tarcia peruki ręcznikiem. Raczej delikatnie poklep włosy, aby ich nie ciągnąć.

Jeśli chcesz odpowiednio dbać o swoje peruki z ludzkich włosów, musisz zainwestować w odżywki bez spłukiwania. Tego typu odżywki umożliwiają nawilżanie peruk co tydzień lub nawet częściej. Dla osób, które nie mogą żyć bez ciepła w ramach codziennego rytuału stylizacji, odżywki bez spłukiwania mogą służyć jako doskonały, naturalny środek chroniący przed ciepłem i utrzymujący peruki z naturalnych ludzkich włosów miękkie i gładkie.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami