Bez kategorii

Bramy garażowe Gdynia są dostępne z kilku różnych materiałów, z których każdy ma zalety i wady. Oto krótkie podsumowanie tego, co oferuje każdy materiał, wraz z sugestiami dotyczącymi porównania opcji.

1. Stal.
Stal jest najpopularniejszym materiałem na bramy garażowe i nie bez powodu. Drzwi stalowe są niedrogie, trwałe, łatwe w utrzymaniu i dostępne w prawie każdym stylu. Stal może być malowana i jest dostępna w teksturach imitujących drewno. Przy zakupie stalowej bramy garażowej warto zastanowić się nad dwiema cechami. Po pierwsze, stal jest słabym izolatorem, więc izolowane drzwi są mądrym wyborem dla oszczędzania energii (i redukcji hałasu). Po drugie, bramy garażowe mają panele stalowe o różnej grubości. Niedrogie drzwi i bramy garażowe Gdynia mają cienkie panele ze stali o grubości 27 lub 28. Choć niedrogie i odpowiednie dla wielu garaży, drzwi te nie wytrzymają dobrze uderzenia (na przykład z koszykówki). Drzwi i bramy garażowe Gdynia są wykonane ze stali o grubości 25 lub 26 (im niższy numer skrajni, tym grubsza stal). Najwyższej jakości drzwi wykorzystują stal o grubości co najmniej 24. W drzwiach i bramach komercyjnych zastosowano jeszcze grubszą stal. Niektóre stalowe bramy garażowe oferują grubszą stal na zewnątrz niż wewnątrz.

2.Aluminium.
Aluminiowe drzwi mają wiele cech stalowych, z opcjonalnym teksturowaniem ze sztucznego drewna i trwałymi wykończeniami. Aluminium jest lżejsze i tańsze niż stal, ale istnieje większe prawdopodobieństwo wgniecenia bramy garażowej kupionej z Apus z Gdyni.

3. Drewno.
Pierwsze bramy garażowe zostały wykonane z drewna, a drewno nadal przemawia do osób poszukujących tradycyjnych stylów i materiałów. Drewniane bramy garażowe Gdynia oferowane są w różnych stylach, które mogą obejmować okna.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami