Bez kategorii

Jedną rzeczą, którą zalecają eksperci od mody, jest wybór odzieży, która wydłuży Twoją sylwetkę, np. dekolty w szpic, koszule zapinane na guziki i sukienki. Celem jest, abyś wyglądał na wyższego. Dobrym pomysłem jest również podkreślenie nóg. Mogą wyglądać dłużej i szczuplejsze pod rosnącym brzuchem z odpowiednim wyborem spódnic lub spodni.

Nie ukrywaj swojego brzucha – odzież ciążowa pozwala Ci go eksponować! Pamiętaj, że hodujesz w sobie dziecko. Bądź więc dumny z tych krzywych. Teraz jest czas na noszenie tych miękkich, dopasowanych koszulek i sukienek typu jersey, które podkreślą twoje rosnące kształty. To jeden raz w życiu, kiedy ludzie nie zastanowią się dwa razy nad tym, że twój brzuch wystaje. Ciesz się tym, póki możesz.

– Wybierz coś wygodnego! Jak wspomniano wcześniej, obcisłe i niewygodne ubranie wiąże się z kilkoma zagrożeniami. Oprócz powodowania bólu i dyskomfortu ciasne ubranie może również zmniejszać krążenie i prowadzić do infekcji drożdżowych. Najważniejszym celem przy wyborze odzieży ciążowej powinien być komfort, zwłaszcza w późniejszym okresie ciąży. Gdy twoje ciało rośnie i zbliżasz się do porodu, już poczujesz się trochę nieswojo. Po co gorzej, wybierając ciasne lub niewygodne ubrania? Sdzież ciążowa charakteryzuje się rozciągniętymi materiałami, więc z pewnością będzie Ci w niej wygodnie.

Trzymaj się swojego stylu przed ciążą – Jeśli nie jesteś kimś, kto zwykle nosi sukienki w kwiatowy wzór, nie musisz zaczynać teraz, gdy jesteś w ciąży. W rzeczywistości powinieneś być w stanie znaleźć ubrania ciążowe pasujące do Twojego stylu. Na przykład, jeśli zwykle nosisz dżinsy i koszulki, zainwestuj w parę dżinsów ciążowych i parę zabawnych T-shirtów. A jeśli zwykle nosisz legginsy, to za wszelką cenę kup niektóre legginsy dla swojego rosnącego ciała. Lub, jeśli potrzebujesz bardziej profesjonalnego stylu w pracy, możesz równie łatwo to naśladować za pomocą odzieży ciążowej. Pamiętaj, że czasy namiotowych strojów już minęły.

Odzież ciążowa to nie wszystko – nie zaniedbuj też obuwia! Wybór odpowiednich butów do uzupełnienia strojów jest koniecznością. Kiedy jesteś w ciąży, twoje stopy mogą puchnąć, a twoja równowaga może nie być taka, jaka była. W końcu masz kilka funtów wystających z przodu twojego ciała. Wybierz więc buty, które są nie tylko wygodne, ale i wystarczająco stabilne, abyś mógł wejść. Nie oznacza to, że obcasy są poza limitem. Tylko upewnij się, że są wygodne i że możesz w nich chodzić bez poczucia niestabilności.

Jeśli chodzi o odzież ciążową, z pewnością nie jest to uniwersalne przedsięwzięcie. W rzeczywistości istnieje wiele sposobów na ubieranie się w ciężarne ciało. Niezależnie od tego, czy chcesz połączyć stroje z tego, co już posiadasz, czy też chcesz starannie wybrać swoje ubrania macierzyńskie w pobliskim sklepie odzieżowym, wybór należy do Ciebie.

Masz samochód na sprzedaż?

Skontaktuj się z nami